1. Sužinokite siuntos kainą
2. Suveskite siuntos duomenis
 
3. Patvirtinkite ir laukite kurjerio
 
Pagrindinis meniu

       Turite klausimų?

 
 
 
  Tiesiog paklauskite mūsų.
 
 +370 604 604 41
Darbo dienomis nuo 8:00  iki 16:00 val.
Siuntiniai

 

Siuntos pakavimas - Dėžė

Prekės ir vertybės privalo būti supakuotos taip, kad nekeltų pavojaus Vežėjo kurjeriui, tretiesiems asmenims, transporto
priemonei ir joje esančioms kitoms pakuotėms, aplinkai.

Reikalavimai ir patarimai

Reikalavimai ir patarimaiPakavimui naudokite tvirtas ir patvarias gofruoto kartono dėžės.

Pakuotė kraunama ant kitų pakuočių ir ant jos bus kraunamos kitos pakuotės. Kraštinės turi būti tvirtos, kad atlaikytų kitų pakuočių krūvį. 

Mažiausiai leistini dėžės išmatavimai yra 14 cm x 9 cm. Pakuotės žymė turi būti užklijuota ant viršutinės dėžės plokštumos, visu jos plotu nelenkiant. Ant per mažo dydžio pakuotės žymė bus pritvirtinta neteisingai. Skeneriui nenuskaičius visų ant pakuotės žymės duomenų, siuntos pristatymas taps neįmanomas.

Pakavimui nenaudokite netvirtų , apiplyšusių dėžių , kurios neatlaikys gabenimo išteklių, kitų pakuočių krūvio, subliūkš. Tai gali sugadinti pakuotėse esančias vertybes.

 

Reikalavimai ir patarimai Reikalavimai ir patarimai

______________________________________________

Reikalavimai ir patarimai Reikalavimai ir patarimai


Reikalavimai ir patarimaiNepalikite pakuotėje tuščių ertmių. Užpildykite jas pakavimo medžiaga (popieriumi, drožlėmis, vata, putplasčiu, oro burbulų plėvele). Tai suteiks Jūsų pakuotei tvirtumo ir apsaugos vertybes nuo  sutrenkimų.

Trapius daiktus įvyniokite į  burbulinę plėvelę, atskirkite juos kartoniniais ar kitokiais skirtukais, tokiu būdu pakuotėje esančios vertybės taps saugesnės, sumažinsite tikimybę jas pažeisti.

Jei pakuotės ertmės neužpildytos, viduje esantys daiktai judės, trinsis vienas į kitą. Vežėjams kraunant, transportuojant tokią siuntą atsiras labai didelė tikimybė, kad prekės gali sudužti, susigadinti. Atminkite, kurjeris atsako už pakuotės išorinį nesugadinimą, už pakuotės turinį ir įpakavimą atsako siuntėjas

 
 
Reikalavimai ir patarimaiReikalavimai ir patarimai

______________________________________________

Reikalavimai ir patarimaiReikalavimai ir patarimai


Reikalavimai ir patarimaiPakuotė turi būti tokia, kad nebūtų įmanoma prieiti prie jos turinio nepažeidus pačios pakuotės. Supakuota dėžė turi išlikti vientisa (nepažeista), pakuotės išorėje neturi matytis joje netilpę daiktai.

Kiekviena pakuotė turi unikalų ženklinimo kodą. Draudžiama klijuoti vieną dėžę prie kitos, dvi pakuotes transformuojant į vieną. Tokiu būdu nesumažinsite siuntos transportavimo kainos, atvirkščiai – ji išaugs.
Transportavimo metu suklijuotos siuntos pakuotės gali atsiskirti viena nuo kitos, o Jūs negalėsite įrodyti, kad jų buvo dvi.

Atminkite, maksimalus vienos pakuotės svoris 30 kg. Kiekvienai pakuotei suteikiamas unikalus ženklinimo kodas.

 
 

Reikalavimai ir patarimaiReikalavimai ir patarimai

______________________________________________

Reikalavimai ir patarimai  Reikalavimai ir patarimai

Kurjeriai neatsako už saugų siuntos transportavimą ir nekompensuoja patirtų nuostolių, jeigu pakuotė įpakuota netinkamai.

siunta siuntos  kurjeriai   Reikalavimai ir patarimaiReikalavimai ir patarimai