1. Siųsk siuntas pigiau
2. Automatinis duomenų įvedimas
 
3. Saugūs atsiskaitymo būdai
 
Pagrindinis meniu

       Turite klausimų?

 
 
 
  Tiesiog paklauskite mūsų.
 
 +370 604 604 41
Darbo dienomis nuo 8:00  iki 16:00 val.
Siuntiniai

 

Trumpai apie mūsų įmonę:

Аpie įmonę 'Siunta EU'

UAB "Siunta EU" įkurta 2013 metais. Pradinis tikslas -  optimizuoti, susijusių kompanijų akcininkų, logistikos išlaidas.

Įmonė teikia skubių siuntų pristatymo/administravimo paslaugas verslo klientams bei privatiems asmenims Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse. Siuntų pristatymo paslaugas visoje Europoje ir daugiau kaip 200 šalių ir teritorijų visame pasaulyje.

Kurjeriai pigiau.lt apie įmonę

Кurjeriai pigiau.lt siuntų užsakymų ir valdymo sistema.

 Tai puikus būdas naudotis kokybiškomis, greitomis ir pigesnėmis paslaugomis.

22Nauji technologiniai sprendimai, automatizuota darbo sistema, nuolatinis darbuotojų kvalifikacijos kėlimas, leidžia siūlyti geriausias pervežimų ir papildomų paslaugų kainas, atitinkančias teikiamų paslaugų kokybę.

33Dėka ilgametės bendradarbiavimo patirties su vežėjais ir kurjerių tarnybomis užtikriname aukščiausią paslaugų kokybę ir geriausiai kliento poreikius atitinkantį rezultatą.  Kiekviena mūsų sistemoje užsakyta siunta laikoma prioritetinė, tai leidžia tiek Siuntėjui, tiek Gavėjui jaustis saugiai siunčiant ar gaunant siuntas.

55Užsakyti siuntų pristatymo paslaugą gali  asmuo ar įmonė bet kuriuo paros metu suvedus užsakymą  į siuntų užsakymų ir valdymo sistemą.

Kurjeriai pigiau.lt – yra skirta tiek fiziniams asmenims, kurie siuntas siunčia kartą ar kelis kartus, tiek įmonėms  ir privačiam verslui, turintiems didelius siuntų kiekius


 

 

Kurjeriai ir siuntos