1. Sužinokite siuntos kainą
2. Suveskite siuntos duomenis
 
3. Patvirtinkite ir laukite kurjerio
 
Pagrindinis meniu

       Turite klausimų?

 
 
 
  Tiesiog paklauskite mūsų.
 
 +370 604 604 41
Darbo dienomis nuo 8:00  iki 16:00 val.
Siuntiniai

 

Siuntos pakavimas - Paletė

Prekės ir vertybės privalo būti supakuotos taip, kad nekeltų pavojaus Vežėjo kurjeriui, tretiesiems asmenims, transporto
priemonei ir joje esančioms kitoms pakuotėms, aplinkai.

Reikalavimai ir patarimai

paleteSunkesnės kaip 30 kg siuntos turi būti pakuojamos ant palečių, kurios užtikrina savalaikį jų apdorojimą ir gabenimą. Siūlome naudoti standartinius europadėklus, kurių išmatavimai 120x80cm, tačiau galite rinktis ir mažesnių išmatavimų paletes.

Naudokite kokybiškas, lygias, tvirtas paletes, kurios atitinka maksimaliai leistinus palečių išmatavimus (120cmx80cm), kitu atveju, Vežėjai nepriims Jūsų siunčiamos siuntos.

Įsitikinkite, kad paletė, ant kurios pakuojate siuntas nėra įlūžusi, susidėvėjusi, kad transportavimo metu atlaikytų pakuočių svorį ir nesulūžtų.

 
palete palete

______________________________________________

  paletepalete


 

paleteTinkamai paruoštoje paletėje, visos joje esančios pakuotės privalo būti sudėtos tolygiai. Paletė tvirtai apvyniota tampria pakavimo plėvele taip, kad joje esančių pakuočių nebūtų galima atskirti nuo paletės.

Formuojant paletę naudokite naujas arba naudotas, tačiau tvirtas gofruoto kartono dėžės, ar plastikinius maišus. Pakuotes krausite viena ant kitos, todėl jų kraštinės turi būti tvirtos, kad atlaikytų statinį krūvį ir nesubliūkštų, kad viena kitos nesuspaustų ir nenuvirstų į šoną.

Siuntos ant padėklo turi būti sukrautos taip, kad transportuojant neprarastų vertikalios stovėjimo padėties, nenuvirstų. Įsitikinkite, kad  pakuotės neišlindusios už padėklo ribų.

 
paletePaletės pakavimas

______________________________________________

palete Paletės pakavimas 2


 

paleteJei skysčiai siunčiami bakuose ar kituose specialiuose induose, užtikrinkite, kad indų kamščiai butų su apsaugomis, nenuėmus apsaugų kamščiai neatsisuktų.

Paletės šonus ir viršų sutvirtinkite tvirtais kampuočiais. Pakuotes prie padėklo pritvirtinkite tvirtinimo lynu ar pakavimo plėvele. 

Atminkite, kad priklausomai nuo vežėjų, maksimalus pakuotės (paletės) svoris ir aukštis turi tam tikrus apribojimus.

Per didelių išmatavimų paletės turi būti performuojamos į kelias, kad neviršytų leistinų svorio, aukščio išmatavimų.

 
paletePaletės pakavimas 3

______________________________________________

paleteSiuntos paruošimas   

Kurjeriai neatsako už saugų siuntos transportavimą ir nekompensuoja patirtų nuostolių, jeigu pakuotė įpakuota netinkamai.

Kaip paruošti siuntą ? Atgal  Fragile