1. Siųsk siuntas pigiau
2. Automatinis duomenų įvedimas
 
3. Saugūs atsiskaitymo būdai
 
Pagrindinis meniu

       Turite klausimų?

 
 
 
  Tiesiog paklauskite mūsų.
 
 +370 604 604 41
Darbo dienomis nuo 8:00  iki 16:00 val.
Siuntiniai

 

VENIPAK pranešimas!

2020-11-04
Kaip tai veiks?
Pristatymo dieną į nurodytą gavėjo mobilų telefono numerį bus išsiųs SMS žinutė su PIN kodu.
Pristatymo metu gavėjui teliks padiktuoti gautą PIN kodą kurjeriui, kurį į skanerį suvedęs kurjeris patikrins, ar PIN kodas teisingas.
Svarbu! Maloniai prašome priminti savo klientams, jog siunčiant siuntą būtina nurodyti teisingą gavėjo mobilaus telefono numerį, nes tik tokiu būdu siuntas galėsime pristatyti saugiu, bekontakčiu būdu. Taip pat prašome paraginti klientus siuntimo paslaugas apmokėti iš anksto. Karantino laikotarpiu siuntų gavėjai už paslaugas pristatymo metu galės atsiskaityti tik banko kortelėmis.
Bekontakčio siuntų pristatymo procedūra verslo klientams

Bekontaktis siuntų pristatymas verslo klientams bus vykdomas gavėjo parašą kurjerio skeneryje keičiant į šį būdą:
Gavėjo prašoma pasirašyti (vardas, pavardė, parašas) ant Venipak lipduko, esančio ant siuntos. Kurjeris padarys siuntos lipduko su parašu nuotrauką;
Pastabos dėl neatitikimų ir apgadinimų turi būti pažymėtos ant Venipak siuntos lipduko;
Padarius nuotraukas, skaneryje prie siuntos bus pridedamas įrašas su padarytomis nuotraukomis (kaip siuntos pristatymo patvirtinimas). Skaneryje, parašo vietoje, kurjeris įrašys žymą „Bekontaktis pristatymas“.
Kiti pakeitimai siekiant išvengti tiesioginio kontakto:

Užsakomieji krovos darbai bus vykdomi tik iki privačių patalpų durų! Kurjeris negalės užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas. Patekimas į verslo patalpas neribojamas.

Karantino laikotarpiai kurjeriai netikrins grąžinimo dokumentų, todėl prašome juos rengti taip, kad jų patvirtinimui užtektų tik vieno parašo, o parašo vieta būtų pažymėtą aiškiai matomomis spalvomis.

Venipak