1. Siųsk siuntas pigiau
2. Automatinis duomenų įvedimas
 
3. Saugūs atsiskaitymo būdai
 
Pagrindinis meniu

       Turite klausimų?

 
 
 
  Tiesiog paklauskite mūsų.
 
 +370 604 604 41
Darbo dienomis nuo 8:00  iki 16:00 val.
Siuntiniai

 

Papildomas siuntos draudimas

Krovinių draudimas - draudimo rūšis, krovinio savininką apsauganti nuo nuostolių, kuriuos jis gali patirti dėl krovinio sugadinimo arba jo dalinio ar visiško praradimo krovinio vežimo metu.

Siunta EU - Kurjeriai pigiau.lt  ir mūsų partneriai turi civilinės atsakomybės draudimą, tačiau jis yra ribotas, nes vadovaujasi tarptautiniais siuntų ir krovinių gabenimą reglamentuojančiais teisės aktais. Mažų siuntų (iki 30kg) vežėjai dažniausiai vadovaujasi pašto konvencija. Krovinių vežimą tarptautiniais maršrutais reglamentuoja CMR konvencija. Vadovaujantis šiais įstatymais vežėjų atsakomybė yra ribota, t.y. ne visais atvejais ir nebūtinai visa suma gali būti kompensuojama atsiradus nuostoliams. Be to, žalos atlyginimui turi būti įrodyta vežėjo kaltė.

kurjeriaiKrovinių draudimo atveju, draudimas kompensuoja atsiradusius nuostolius, nepaisant vežėjo atsakomybės.

222Pašto konvencijos apribojimai:

Konvencijos 34 straipsnio 4.1 punkte numatytas žalos atlyginimas už paprastuosius siuntinius negali viršyti sumos, gautos sudėjus 40 SDR atlyginimo tarifą už siuntinį ir 4,50 SDR tarifą už kilogramą. SDR yra sutartinis atsiskaitymo vienetas (Special Drawing Rights) (1 SDR – tai maždaug 1,15 €). Tikslų SDR kursą galite sužinoti Lietuvos Banko internetiniame puslapyje: www.lb.lt

222CMR konvencijos apribojimai:

Pagal CMR konvenciją, prarasto ar sugadinto krovinio kompensuojamoji dalis yra skaičiuojama pagal krovinio svorį (CMR konvencijos II dalies, 23.3 straipsnio ištrauka "(...) kompensacija negali būti didesnė kaip 8,33 SDR už kiekvieną trūkstamą kilogramą bruto svorio").

Draudimo apsauga įsigalioja nuo to momento, kai apdrausti kroviniai išgabenami draudimo sutartyje nurodytam vežimui iš tos vietos, kurioje jie buvo iki tol saugomi, ir nustoja galioti, kai tik siuntos, kroviniai pristatomi ir iškraunami paskirties vietoje, nurodytoje draudimo sutartyje, įskaitant tarpinius sandėliavimus.

Dėmesio! Siuntos draudimas neatleidžia siuntėją nuo tinkamo siuntos pakavimo.

Skaičiuoti siuntimo kainą kainos skaičiuoklė